Starší termíny obřadů
Výpis starších obřadů
Jméno Místo obřadu Datum
Zdeňka Holcová nová obřadní síň Valašské Meziříčí 18.11. 2019 - 14:00 Více informací
Květoslava Růžková farní kostel Valašské Meziříčí 15.11. 2019 - 15:00 Více informací
Václav Hrabovský kostel Branky 15.11. 2019 - 14:30 Více informací
Jaroslav Halašta kaple Krhová 14.11. 2019 - 14:00 Více informací
MUDr. Ludmila Bernkopfová farní kostel Valašské Meziříčí 12.11. 2019 - 14:00 Více informací
Jarmila Drozdová kostel sv. Jakuba Valašské Meziříčí 9.11. 2019 - 13:00 Více informací
René Debnár obřadní síň Zubří 8.11. 2019 - 15:00 Více informací
František Krčmář farní kostel Valašské Meziříčí 8.11. 2019 - 14:00 Více informací
Miroslav Horák nová obřadní síň Valašské Meziříčí 8.11. 2019 - 13:00 Více informací
Josef Pisklák kostel Veselá 5.11. 2019 - 15:00 Více informací
Anna Kubějová nová obřadní síň Valašské Meziříčí 5.11. 2019 - 14:00 Více informací
Jaroslav Stengl nová obřadní síň Valašské Meziříčí 1.11. 2019 - 15:00 Více informací
Marie Kubějová farní kostel Valašské Meziříčí 1.11. 2019 - 11:00 Více informací
Dana Jurenková nová obřadní síň Valašské Meziříčí 31.10. 2019 - 13:00 Více informací
Ludvík Dřímal farní kostel Valašské Meziříčí 29.10. 2019 - 14:00 Více informací
Zdeněk Matyščák obřadní síň Zašová 25.10. 2019 - 15:00 Více informací
Helena Bačová nová obřadní síň Valašské Meziříčí 25.10. 2019 - 15:00 Více informací
Božena Škrobánková modlitebna Mikulůvka 25.10. 2019 - 14:30 Více informací
Rudolf Hlůšek nová obřadní síň Valašské Meziříčí 18.10. 2019 - 15:00 Více informací
Ivan Porubský nová obřadní síň Valašské Meziříčí 18.10. 2019 - 13:00 Více informací
Marie Halaštová nová obřadní síň Valašské Meziříčí 17.10. 2019 - 14:00 Více informací
Zdeněk Perdoch modlitebna Mikulůvka 14.10. 2019 - 15:00 Více informací
Zdeňka Štěpánová obřadní síň Zašová 14.10. 2019 - 15:00 Více informací
Irena Jiříčková nová obřadní síň Valašské Meziříčí 11.10. 2019 - 15:00 Více informací
Daniel Hrňa nová obřadní síň Valašské Meziříčí 11.10. 2019 - 14:00 Více informací
Františka Helimanová kostel Lešná 8.10. 2019 - 14:00 Více informací
Taťána Čáňová kostel Zašová 7.10. 2019 - 15:00 Více informací
Milan Rožnovják nová obřadní síň Valašské Meziříčí 4.10. 2019 - 15:00 Více informací
Božena Štěpáníková nová obřadní síň Valašské Meziříčí 4.10. 2019 - 14:00 Více informací
Bohuslav Žitník nová obřadní síň Valašské Meziříčí 4.10. 2019 - 13:00 Více informací
Zdeňka Havlová nová obřadní síň Valašské Meziříčí 4.10. 2019 - 12:00 Více informací
Miroslav Ščuka farní kostel Valašské Meziříčí 3.10. 2019 - 14:00 Více informací
Anežka Pšenicová kostel Prostřední Bečva 2.10. 2019 - 15:00 Více informací
Renata Mocková Foltová nová obřadní síň Valašské Meziříčí 1.10. 2019 - 16:00 Více informací
František Dorčák kostel Veselá 1.10. 2019 - 15:00 Více informací
Jan Kabot nová obřadní síň Valašské Meziříčí 27.9. 2019 - 15:00 Více informací
Emilie Horáková kostel Lešná 27.9. 2019 - 13:00 Více informací
Jaromír Dvorník nová obřadní síň Valašské Meziříčí 26.9. 2019 - 15:30 Více informací
Jaroslav Švec kostel Zubří 24.9. 2019 - 15:00 Více informací
Věra Billová nová smuteční síň Valašské Meziříčí 20.9. 2019 - 15:00 Více informací
Antonín Zela kostel Všechovice 20.9. 2019 - 15:00 Více informací
Ivan David kostel Lešná 20.9. 2019 - 14:30 Více informací
Jan Mořkovský nová obřadní síň Valašské Meziříčí 19.9. 2019 - 15:00 Více informací
Milena Strnadlová nová obřadní síň Valašské Meziříčí 19.9. 2019 - 14:00 Více informací
Zdenka Vrbíková kostel Zašová 18.9. 2019 - 15:00 Více informací
Zdeňka Zálešáková nová obřadní síň Valašské Meziříčí 17.9. 2019 - 15:00 Více informací
Věra Minarčíková kostel Loučka 14.9. 2019 - 14:00 Více informací
Antonín Vlček kostel Branky 14.9. 2019 - 12:00 Více informací
Anna Marková nová obřadní síň Valašské Meziříčí 13.9. 2019 - 15:00 Více informací
Tomáš Hostaša kaple Malhotice 13.9. 2019 - 15:00 Více informací